Bir Arkadaşlık Sitesi Nasıl Kurulur (Baştan sona kaynak)

|

2) Bir Alan Adı Seçin

Yine, bulduğun şeyin yeterince iyi olduğuna inansan bile acele etme. Alan adınızın tanınması kolay, kısa ve akılda kalıcı olmalıdır. Basit tutun-kelime dağarcığınızı göstermenin zamanı değil.

Mücadeleyi bilmediğimizi düşünmeyin; Sadece alan adını düşünmek yeterince zor ve uygun bir uzantıya da ihtiyacınız olacak. Neyse ki sizin için en iyi yetişkin alan adı seçeneklerini derledik.

3) Bir Hosting Şirketine Karar Verin

Yavaş yükleme süreleri ve çok fazla kesinti, arkadaşlık sitenizin ölümü olacaktır-ancak güvenilir bir barındırma sağlayıcısı seçerseniz değil. Vicetemple arkanı kolladı; Bizimle, web siteniz yalnızca güçlü başlamakla kalmayacak, gelecekte büyümeye ve daha iyi olmaya devam edecek.

4) Bir logo oluşturun

Benzersiz olmanın yanı sıra, logonuz anında tanınabilir olmalı ve web sitenizden ayrıldıktan çok sonra kullanıcılarınızla birlikte kalmalıdır. Bu nedenle tasarımcılarla bazı fikirler üzerinde beyin fırtınası yapmanızı ve marka sadakatini geliştirmenize olanak sağlayacak bir logo seçmenizi öneririz. Nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Yetişkin web siteniz için uzmanlardan profesyonel bir logo alın.

5) Bir Web Sitesi Şablonu seçin ve Özelleştirin

Sıfırdan bir web sitesi oluşturmanıza hiçbir şey engel olamaz, ancak bu çok fazla çalışma gerektirdiğinden (kaynaklardan bahsetmiyorum bile), çevrimiçi komut dosyalarını, temaları ve şablonları incelemenizi öneririz. Endişelenmeyin-araştırmayı sizin için yaptık ve en popüler seçeneklerin tümünü tek bir yerde derledik.

6) Kullanıcıları görüntüleyin (isteğe bağlı)

Çevrimiçi buluşma alanındaki büyük isimler, arka plan kontrollerinin değerini anlamaya başlıyor. Ancak, bu başlangıçta sizin için çok zaman alıcı olabilir. Kullanıcıları taramanın iyi bir fikir olmasına rağmen, kesinlikle isteğe bağlı olduğunu ve daha sonra uygulayabileceğiniz bir şey olduğunu unutmayın.

7) Bir Gelir Modeli Seçin

Arkadaşlık sitenizle para kazanmak, hem sizin hem de kullanıcıların lehine çalışan bir gelir modeli seçmenizi gerektirir. En popüler seçeneklerden biri freemium modelidir, ancak gelirinizi tamamlamak için kullanabileceğiniz başka yöntemler de vardır.

8) Bir Pazarlama Planı Hazırlayın

Sağlam bir pazarlama planı sizi doğru yönde yönlendirmeli ve başarıya giden yolda bazı potansiyel engellerden kaçınmanıza izin vermelidir. Ancak, özellikle tüm bunlar için yeniyseniz, bu bir zorunluluk değildir. Fikriniz yeterince iyiyse, bir pazarlama planı gerekli değildir-başarınızın anahtarı olmayacaktır.

9) İşinizi Tanıtın ve büyütün

Her şey ayarlandıktan sonra, işletmenizin reklamını yapmalı, sonuçları değerlendirmeli ve reklam stratejinizin işe yaramayan kısımlarını ayarlamalısınız. Sosyal medya burada en iyi arkadaşınız olacak, ancak blog yazmanın ve ortaklıkların gücünü küçümsemeyin.

BİR ARKADAŞLIK SİTESİ nasıl başlatılır

Uzun zaman önce, bir grup arkadaşınızla bir bara gittiğiniz ve orada hayatınızın aşkıyla tanışmayı umduğunuz günler geride kaldı. Elbette bu, ruh eşleriyle rastgele karşılaşmaların mümkün olmadığı anlamına gelmez-Hollywood hala herkesi oldukları gibi ikna etmeye heveslidir. Ancak ortalama Joe veya Jane’in şanslarını çevrimiçi olarak denemesi muhtemeldir, bu yüzden anlayışlı bir girişimci olarak bir tanışma sitesine nasıl başlayacağınıza bakmalısınız.

Şimdi her zamankinden daha fazla, erkekler ve kadınlar bir sonraki bağlantılarını veya belki de hayatlarının geri kalanını birlikte geçirecekleri birini bulmak için çevrimiçi buluşmaya yöneliyorlar. Günümüzde herkesin ne kadar meşgul olduğunu hesaba kattığınızda, çevrimiçi buluşmanın aşkı bulmanın yaygın yöntemi haline geldiğini görmek kolaydır.

Bir Arkadaşlık Sitesi Nasıl Başlatılır

Kariyer odaklı bireylerin barları ziyaret etmek veya kör randevulara gitmek için zamanları yoktur ve programlarına bir tarih sıkıştırabilseler bile buna değer olsa iyi olur. Ayrıca, birçok insan, özellikle içe dönükler, mümkün olduğunca sosyal toplantılardan kaçınmayı tercih ederdi-ama yine de o özel birine ihtiyaçları var, ki bu da sizin devreye girdiğiniz yer.

Onların ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan ve aslında daha tatmin edici bir yaşam sürmelerine yardımcı olan bir arkadaşlık sitesi oluşturabilirsiniz. Soru şu-bir tanışma sitesine başlamak sonunda karlı olur mu?

Bir Arkadaşlık Sitesi Oluşturmalı mısın? İstatistikler’EVET ‘ Diyor

Günümüzün en popüler tanışma platformlarının başarısı, bir tanışma sitesine nasıl başlayacağınızı öğrenmenizden yanadır. Kabaca 40 milyon Amerikalı kullanıyor flört web siteleri ve uygulamalar, yani, kabul edelim, her girişimcinin hayalini kurduğu bir kitle. Oyundaki en büyük oyuncu, Tinder’ın babası olan Match Group, Match.com, ve OkCupid-çevrimiçi ile neredeyse eşanlamlı hale gelen uygulamalar ve web siteleri flört.

Bir Arkadaşlık Sitesi Nasıl Başlatılır-Bir Arkadaşlık Sitesi Oluşturmalısınız

%25 pazar payıyla Match Group son derece başarılıdır ve sonuçlarının tümü, nüfusun hepsine olmasa da çoğuna hitap eden algoritmaları ve çekici özellikleri akıllıca kullanmasına dayanmaktadır. Bu nedenle, gelirinin olağanüstü olması şaşırtıcı değil. Sadece 2019’da Match Group 2,05 milyar dolar kazandı ve kullanıcı tabanı dünya çapında 9,8 milyondan fazla aboneye ulaştı.

Ama aslında çevrimiçi olmanın en iyi yanı ne biliyor musun? flört iş? Kartlarını iyi oynadığın sürece herkese yer var. Yakında öğreneceğiniz gibi, herhangi bir platformun başarısı, kullanıcılarının ihtiyaçlarına uyacak şekilde nasıl mükemmelleştirildiğine ve onu nasıl tanıttığınıza bağlıdır. Bugün, bunu kendi yararınıza nasıl kullanacağınızı ve kendi arkadaşlık sitenizi nasıl oluşturacağınızı öğreneceksiniz.

Bir Arkadaşlık Sitesi Nasıl İşletilir?

Şimdi, açıkçası, bir arkadaşlık sitesi oluşturmadan önce, öncelikle bu sitelerin gerçekte nasıl çalıştığını bulmanız gerekiyor.

Modern toplumda uyumluluk her şeydir. Eskiden, insanların benzer bir sosyal sınıftan olmaları “mükemmel bir eşleşme ” olarak selamlanmaları için yeterliydi.”Ancak bugün, çevrimiçi aşkı bulmak, hatta bir ilişki kurmak, bundan çok daha karmaşık. İlk olarak, hem erkekler hem de kadınlar şimdiye kadarki en seçici kişilerdir. İkincisi, hem sosyal statü hem de genel çıkarlar söz konusu olduğunda hiç kimse zamanını iyi bir eşleşme olmayan insanlarla harcamak istemez.

Sorun mu? Böyle bir algoritma oluşturmak, know-how’dan bahsetmemek için zaman ve çaba gerektirir.

Neyse ki, flört senaryoları ve temaları olduğunda değil, onunla uğraşmak zorunda değilsiniz! Bunlar, algoritmalar da dahil olmak üzere şu anda bir tanışma sitesi oluşturmak için ihtiyacınız olabilecek her şeyle birlikte gelir. Temel olarak, web sitenizi hızlı bir şekilde başlatmak ve arkadaşlık siteniz üzerinden para kazanmaya başlamak istiyorsanız, senaryolar ve temalar en iyi bahistir.

Bir Arkadaşlık Sitesinin kurulumu nasıl yapılır: 9 BAŞARIYA GİDEN ADIMLAR

Şimdi, merak ediyor olabilirsiniz-bir arkadaşlık sitesi oluşturacaksanız, gerçekten iyi eşleşmeler elde etmek için kullanıcılarla ilgili tüm bilgileri nasıl elde edeceksiniz? Anketler bunun içindir. Örneğin eHarmony, her kullanıcının 400 soruluk bir psikolojik profil doldurmasını gerektirir. Bu biraz aşırı görünebilir, ancak birini doğru kişiyle eşleştirmenin tek (ve en iyi) yolu budur. Kullanıcılar hakkında ne kadar çok şey bilirseniz, onları ruh eşleriyle bağlama şansınız o kadar artar.

Daha da önemlisi, bir arkadaşlık sitesi oluşturmak istiyorsanız, karın nihai hedefiniz olacağını aklınızda bulundurmalısınız. Bu nedenle, web sitesinin işlevselliği finansal hedeflerinize uygun olmalıdır, yani siteyi karlı bir girişime dönüştürebilmeniz için mükemmel sonuçlar sağlamalıdır. Asla doğru insanlarla eşleşmiyorsa, bir sonraki büyük şey olmayacak, orası kesin. Hepsinden sonra, Tinder ve eHarmony popüler değil çünkü biri olması gerektiğini söyledi-başarı oranları onları ev isimleri yaptı.

Arkadaşlık sitenizle yıldızlara ulaşmak ister misiniz? İşte atmanız gereken dokuz adım:

 

 1. Bir alan adı seçin
 2. Bir hosting şirketi seçin
 3. Logo oluşturma
 4. Bir şablon seçin ve özelleştirin
 5. Kullanıcılar üzerinde arka plan kontrolleri yapın (isteğe bağlı)
 6. Bir gelir modeli seçin
 7. Bir pazarlama planı yapın
 8. İşletmenizin reklamını yapın, analiz edin ve büyütün

 

Alan Adı Seçme

Bir arkadaşlık sitesi işletmesine nasıl başlayacağınızı öğrenirken, çoğu insan web sitesi tasarımına çok fazla odaklanır ve etki alanları ve barındırma gibi teknik özelliklere yeterince odaklanmaz. Aradığınız sonuçları elde etmek, yani iyi niyetli bir çevrimiçi buluşma uzmanı olmak için bunlara dikkat etmek de kesinlikle gereklidir.

Mükemmel alan adı kısa, akılda kalıcı ve anında tanınabilir olmalıdır. Daha da önemlisi, potansiyel kullanıcıların gördüklerinde buluşmayla ilgili bir şey düşünmelerini sağlamalıdır. Örnek olarak Okcupid’i ele alalım. Kelimenin tam anlamıyla, Cupid’in sizin için sakladığı her şeyi kabul ettiğiniz anlamına gelir. Maç, diğer yandan, anında size tek GERÇEK eşleşmenizi bulmanızı hatırlatır.

2.1 Doğru Olanı Nasıl Seçersiniz

Sizin için en iyi alan adını bulmanın iyi bir yolu, eski güzel zihin haritalarına güvenmek olacaktır. Web sitenizin ait olacağı nişle ilgili tüm kelimelerin, tümceciklerin ve fikirlerin (renkli) bir haritasını oluşturun. Tüm potansiyel kullanıcıları hatırlayacak ve heceleyecek kadar kolay olduklarından emin olarak birkaç sağlam yarışmacı bulun.

İyi bir isme sahip olduğunuzda, etki alanını satın alma zamanı gelmiştir. Web siteniz için alan adlarımızı öneriyoruz. Alan adınızı gerçekten tamamlayan ve web sitenizin kullanıcıları sola ve sağa çekmesine olanak tanıyan birini bulmak için enfes yetişkin alan adı uzantıları seçimimize göz atabilirsiniz.

Doğru Hosting Şirketini bulmak

Bir tanışma sitesine mümkün olduğunca çabuk nasıl başlayacağınızı araştırıyorsanız, orada durun-önce barındırma hakkında konuşmalıyız.

Roma bir günde inşa edilmedi ve barındırma sağlayıcınıza da süper hızlı karar vermemelisiniz. Bugün, iyi barındırma, “Kendi arkadaşlık sitenizi nasıl oluşturacağınız ” adlı bulmacanın en kritik parçalarından biridir, çünkü tam olarak sitenizle yaptığınız diğer her şeyi ve başarı oranınızı etkileyecektir.

3.1 Güvenilir Bir Hosting Firması seçin.

Vicetemple - Yetişkin Barındırma
Vicetemple, dünyanın en büyük yetişkin barındırma sağlayıcısıdır

Şimdi, dışarıdaki her sağlayıcı size onlara güvenmenin ve onları sevmenin hayatınızın en iyi kararı olabileceğini söyleyecektir – ancak seçiminizi yalnızca kopyalarının ne kadar iyi olduğuna dayandırmamalısınız. Bunun yerine, araştırmanızı iyi yaparak ve potansiyel barındırma sağlayıcınızın web sitenizi ve işinizi ayakta tutmak için gerekenlere sahip olduğunu belirleyerek gerçekleri araştırın.

Bol miktarda destek sunan ve esasen tüm süreç boyunca elinizi tutabilen sağlam bir barındırma sağlayıcısıyla, endişelenecek çok fazla kesinti olmayacağına veya yükleme sürelerini yavaşlatmayacağına bahse girebilirsiniz. Bunların ikisi de işinizi ciddi şekilde tehlikeye atabilir. Web sitesi yavaşsa, ziyaretçiler rahatsız olur ve sıcakmış gibi bırakır. Her ne sebeple olursa olsun düşerse, durum daha da kötüleşir-kar edecek hiçbir şey yoktur.

Güvenli tarafta kalmak için Vicetemple gibi yetişkinlere özel bir barındırma sağlayıcısına gitmenizi öneririz. İşletmenizin sadece iyi başlamasını değil, aynı zamanda zaman geçtikçe daha iyi olmaya devam etmesini istiyorsanız, arkadaşlık siteniz için web barındırma hizmetimizi kontrol edin.

Zaten kemerimizin altındaki bir dizi müşteriyle, hepsini gördük ve bir arkadaşlık sitesi oluşturmaya çalışırken karşılaşabileceğiniz endişeleri veya sorunları çözebiliyoruz. Ayrıca, yetişkinlere özel olduğumuz için, hiçbir nişin bizim için tabu bir konu olmayacağına bahse girebilirsiniz. Hatta içgörümüzü de sunabiliriz!

Herkes ve anneleri aşkı veya cinsiyeti bulmak için en az bir arkadaşlık uygulaması kullanırken 2022’de bir arkadaşlık sitesi nasıl başlatılır? Web sitenizi potansiyel kullanıcılar için daha çekici hale getirmek için marka kimliğiniz üzerinde çalışmanız gerekir.

Bir tanışma sitesine nasıl başlayacağınızı öğrenmek, yaratıcı meyve sularınızın akmasını da gerektirecek gerçek bir yolculuktur. Böyle bir web sitesini finanse etmek için gereken paraya sahip olmak yeterli değildir (bu arada pahalı olması gerekmez) — ayrıca hem değerlerinize hem de hedeflerinize uyan bir logo oluşturmanız gerekir.

Tüm ziyaretçilerle konuşan bir arkadaşlık sitesi oluşturmak için, potansiyel kullanıcılarınızın neyi çekici bulacağını not etmeniz gerekir. Logonuz güçlü bir ilk izlenim bırakmalı ve onu gören herkesin dikkatini çekmelidir. Aynı zamanda, ziyaretçilerin web sitesinde kalacak ve daha fazlasını keşfedecek kadar ilgisini çekecek bir hikaye anlatacak kadar akıllı olmalıdır.

4.1 Benzersiz Olun-Asla Bir Logo Kopyalamayın

Açıkçası, kıvılcımını hızla kaybetmeyecek bir arkadaşlık sitesi oluşturmak istiyorsanız, logonuzun akılda kalıcı olması ve rekabette de öne çıkabilmesi gerekir. Yapabileceğin en kötü şey, nişinde olup olmadıklarına bakılmaksızın başkasının kopyasını almaktır.

Arkadaşlık Sitesi Logosu & Tasarım

Doğru logo, yıllar içinde elde edebileceğiniz en büyük fayda olan marka sadakatini geliştirebilmelidir. Bir marka güvenilir olduğunda, insanlar nadiren ikinci bir tahminde bulunur. Güvenli olduğunu bildikleri için aynı markayı daha sık tercih etmeleri muhtemeldir.

Siteniz hedef kitleniz için de böyle olabilir. Kalpleri kırıldığında geri dönebilecekleri bir arkadaşlık sitesi ve aşk hayatlarını canlı tutmak için her zaman güvenebilecekleri bir site oluşturun.

Bir Şablon Seçmek

Şimdi, nasıl başlayacağınızı merak ediyor olabilirsiniz flört programlama deneyimi az olan site. Cevap olarak, bunların sıfırdan bir arkadaşlık sitesi yapmayı öğrenmek için zamanı olmayan (veya bu konuda yapacak) herkes için en iyi çevrimiçi arkadaşlık senaryoları olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Bazı insanlar, özel bir web sitesinin yalnızca sahip olabileceğiniz her fikri uygulamanıza izin verdiği için daha iyi bir seçenek olduğunu söyleyebilir. Bununla birlikte, deneyimler, web sitesinin her bir bölümünü özelleştirmenin size hem zamana hem de paraya mal olacağını ve düşündüğünüzden çok daha fazlasına mal olacağını göstermiştir.

Bir Arkadaşlık Sitesi Nasıl Başlatılır - Arkadaşlık Senaryoları

Nasıl başlayacağınızı bilmiyorsanız flört Kendi başınıza web sitesi, şablon web sitesinin daha uygun maliyetli bir seçenek olduğunu unutmayın. Web sitesi geliştiriciniz, her bir değişiklik ve/veya heves için sizden ücret alacaktır ve haklı olarak. Sonunda, pazarlık ettiğinizden çok daha fazlasını harcayabilirsiniz. O zaman geçinmek için çok çalışmanız gerekecek.

5.1 Özelleştirilebilir ve Herhangi Bir Kodlama Gereksinimi Olmadan

Çevrimiçi kullanmanın en büyük avantajı flört komut dosyası, anında tamamen işlevsel bir çevrimiçi platform elde etmenizdir. Kodlanacak bir şey yok ve hiçbir şeyi araştırmanıza bile gerek yok. Doğru sağlayıcıyı seçerseniz, şablonu yüklemenize yardımcı olurlar, böylece hiçbir zaman işe hazır olmazsınız.

Bunun dışında şablonu özelleştirebilmeniz gerektiğini bilin. Zaten işlevsel bir platformun senaryosu olması, gerçekten sevmediğiniz bazı özelliklerle yetinmeniz gerektiği anlamına gelmez. Ve bu durumda bile, tamamen benzersiz bir web sitesini kodlamaya kıyasla daha az zaman harcarsınız. Bir şablonla, kodu okumak, düzenlemek veya yazmak için birine ödeme yapmanız gerekmez.

Alternatif olarak, WordPress ile bir arkadaşlık sitesi oluşturmayı öğrenebilir ve Ücretli Üyelik Pro ve BuddyPress gibi birkaç kullanışlı eklentiyi tercih edebilirsiniz. Bunun biraz daha çaba gerektirmesi muhtemeldir, şüphesiz. Yine de WordPress’e alışkın olan ve en sevdikleri platformu terk etmek istemeyenler için uygun bir seçenek.

Kullanıcılar Üzerinde Arka Plan Kontrolleri Yapmak (İsteğe Bağlı)

Bir arkadaşlık sitesine nasıl başlayacağınızı araştırırken, herkesin güvenliğini sağlamak için kullanıcıları önceden incelemeyi düşünebilirsiniz.

Ne yazık ki, bu herkesin aklında değil ve birkaç nedenden dolayı.

Hızlı bir şekilde kar elde edebilecek bir arkadaşlık sitesi oluşturmak için, ne kadar zamana ve paraya sahip olduklarına çok dikkat etmek gerekir. Daha da iyisi, bazı gereksiz görevlerin kesilip kesilemeyeceğini kontrol etmek zorundalar.

Herkes çevrimiçi buluşmayı tercih ederse, tüm kötü tohumları atmak için kendi sağduyularına güvenmek zorunda olduklarını zaten biliyor. Bu nedenle, kullanıcıları önceden taramak o kadar yaygın değildir. Gerçekten de, genellikle zaman alıcı ve yine de oldukça zor kabul edilir.

Peki kullanıcıları incelemeden bir tanışma sitesi nasıl başlatılır? Yapman gereken özel bir şey yok. Bu tür bir platform lisans gerektirmez ve temel olarak herkes şu anda bir tane başlatabilir.

Büyük oyunculardan bazıları, örneğin Match.com, yine de yapmaya başlıyorlar. Bu geçmiş kontrolleri mevcut üyelere biraz huzur vermelidir. Açıkçası, platformu da daha popüler hale getirmeliler.

Flört için Arka Plan Kontrolü

Bu tür güvenlik önlemlerinin daha sonra ödenmesi muhtemeldir.

Herkesin her zaman güvende hissedebileceği bir arkadaşlık sitesi oluşturmak istiyorsanız, arka plan kontrolleri iyi bir seçim olabilir. Ayrıca, bunları en başta kendi yararınıza kolayca kullanabilirsiniz. Örneğin, platformunuzu, ruh eşleriyle veya bir sonraki bağlantılarıyla tanışmak isteyen tüm bekarlar için güvenli ve güvenilir bir çözüm olarak tanıtabilirsiniz.

Aynı zamanda, platformunuzu kimin kullandığını bilerek gelecekte sorunlardan kaçınabilirsiniz. İnceleme, kullanıcıların geçmişlerini kontrol etmenize ve yalnızca kayıtları düdük kadar temiz olanlara erişime izin vermenize izin verecektir.

Bununla birlikte, insanların bu arada her türlü suçu ve suçu değiştirebileceğini ve işleyebileceğini bilin. Bu nedenle, tam kapsamlı bir inceleme sistemine sahip bir tanışma sitesine nasıl başlayacağınızı araştırıyorsanız, hem yeni hem de eski abonelerin/üyelerin düzenli geçmiş kontrollerini yapmanız gerektiğini unutmayın. En azından kontrolleri altı ayda bir yapmalısınız.

Sonunda, çevrimiçi flört endüstri, geçmiş kontrolleri yapmaya fazla önem vermeden yıllardır güçleniyor. Sonuç olarak, bu adım tamamen isteğe bağlıdır ve başarınızı tehlikeye atacak bir şey değildir. Bunu uygulamak için araçlarınız varsa ve bu sizin için önemliyse, yapabilirsiniz. Yine de, web sitesinden kar etmeye başladığınızda bunu her zaman tanıtabileceğinizi unutmayın.

Bir gelir Modeli Seçme

Bir tanışma sitesine nasıl başlayacağınızı öğrenmek için buradaysanız, tüm bu çabayı hiç gelir getirmeyecek bir şeye koymak isteyeceğinizden içtenlikle şüpheliyiz. Bu nedenle, yalnızca kar etmenize izin vermeyecek, aynı zamanda kendinize bir isim yapacak bir arkadaşlık sitesi oluşturmak için, aralarından seçim yapabileceğiniz tüm gelir modellerini dikkatlice incelemelisiniz. Onları listeleyelim:

7.1 Ücretsiz

Bir Arkadaşlık Sitesi Freemium Planı Nasıl Başlatılır

En popüler seçeneklerden biri olan freemium gelir modeli, çoğunlukla potansiyel kullanıcılara hitap ediyor. Bu tür web sitelerinin, birçok kişinin karşı koyamayacağı düşük bir giriş engeli vardır. Bu nedenle, yalnızca ani bir dürtüye dayanarak web sitesinin hizmetlerini ücretsiz kullanmak için kaydolmaları muhtemeldir.

Sorun şu ki, freemium web siteleri, kullanımı ücretsiz seçeneklerle gelir elde edemiyor. Ve bu tür bir modelin biraz riskli görünebileceği yer burasıdır; Kullanıcıların premium (ücretli) seçeneklere yükseltmek isteyip istemediklerine karar vermelerine bağlı olacaksınız. Bu nedenle, onları satın almaya ikna etmek için teşviklerin birinci sınıf olması gerekecek.

Diğer gelir getirici seçenekler arasında VIP üyelikleri, hediye alışverişi ve bağlı kuruluşlarla işbirliği sayılabilir.

ARTILARI EKSİLER
 • Muhtemelen çok sayıda kullanıcıyı çekecektir (web sitesi ücretsiz olduğu için)
 • Ölçeklenebilir (bununla diğer para kazanma yöntemlerini kullanabilirsiniz)
 • Kullanıcılar yeterince cazip değilse diğer seçenekler için ödeme yapmak istemeyebilir

7.2 Dijital Hediye Verme

Bir arkadaşlık sitesine nasıl başlayacağınızı öğrenirken, hedef kitlenizi her zaman aklınızda tutmalısınız. İşletmeniz müşteriler olmadan gelişemeyeceğinden, gelir modeli hem onların ihtiyaçlarına hem de isteklerine uygun olmalıdır.

Neyse ki, freemium modeli ölçeklenebilirlik arayanlar için mükemmeldir. Belirtildiği gibi, bunu diğer bazı para kazanma yöntemleriyle birleştirebilirsiniz ve şu anda dijital hediye vermek tüm öfke.

Dijital hediye, çevrimiçi arkadaşlık endüstrisindeki en yeni trend haline geldi. Kullanıcılara kalıcı bir izlenim bırakmalarını ve potansiyel sevgililerine sanal hediyeler göndermelerini sunduğu için web siteleri için harika bir ek gelir akışıdır.

Web sitesine onlar için ödeme yapmaya hazır oldukları sürece hediyeleri uygun gördükleri zaman gönderebilirler. Bazıları bir randevudan sonra Teşekkür olarak sanal bir hediye sunmaya karar verir; Diğerleri, potansiyel müşterilerini önceden hediyelerle, yani kendilerini tanıtırken duş alacak kadar ileri gidebilirler.

Her iki durumda da, web sitesi kullanıcıların etkileme hevesiyle para kazanabilir. Ayrıca, bu yöntemi bağlı kuruluş programlarıyla birlikte kullanabilirsiniz-bir taşlı iki kuş!

ARTILARI EKSİLER
 • Kullanıcılar çeşitli hediyeler arasından seçim yapabilir
 • Yöntem, bağlı kuruluş programlarıyla iyi oynar
 • Diğer modellere kıyasla biraz benzersiz bir yaklaşım
 • Ek bir gelir akışı gerekli olabilir
 • Bu yöntemin başarılı olması için hediyelerin nişle eşleşmesi gerekir

7.3 Ücretli Üyelikler

Doğal olarak, tanışma sitelerinden kar elde etmenin en kolay yolu ücretli üyelik gelir modelini dahil etmektir. Bu tür web siteleri, kullanıcılardan hizmetlerini kullanmaları için aylık veya yıllık ücret talep eder. Çoğu zaman, daha büyük bir seçim havuzu ve potansiyel aşk çıkarları gibi iyi bir teşvik vardır. Eğer yoksa, iyi bir kar elde etmek için yeterli kullanıcı kazanmak düpedüz imkansız olacaktır.

Tinder gibi Arkadaşlık Sitelerinde Ücretli Üyelikler

Ücretli üyelik web sitelerinde harika olan şey, yalnızca bu gelir modeliyle sınırlı olmamalarıdır. Bu onların ana gelir akışı olacak, ancak diğer para kazanma yöntemlerini kullanmakta özgürler (freemium web sitelerinin tercih ettiği yöntemler gibi). Sonunda, tüm kullanıcılar tarafından ciddiye alınacak ve gerçekten tanınacak bir arkadaşlık sitesi oluşturmak istiyorsanız, bu sizin için gelir modeli olabilir.

ARTILARI EKSİLER
 • Ana gelir akışı
 • Ölçeklenebilir
 • Daha profesyonel (ve daha az tehlikeli)görünüyor
 • Bazı insanlar çevrimiçi randevu için ödeme yapmak istemeyecek
 • Teşvik edilen vaatlerinizi yerine getirmelisiniz

7.4 Ortaklık ve Reklam Ağları

Bir arkadaşlık sitesine nasıl başlayacağınızı araştırırken, yeni gelenlerin çoğunun para kazanma yöntemi olarak bağlı kuruluş ve reklam programlarını tercih etmesi muhtemeldir. Niçin? Eh, çalıştığını defalarca kanıtlamış bir sistem.

Bu yöntemle site sahipleri, nişlerini ve kullanıcılarının neyle ilgilenebileceğini dikkate alarak kar elde etme şanslarını artırabilirler. Yani, bir arkadaşlık sitesi söz konusu olduğunda, açıkça çiçekçilerin, şeker dükkanlarının vb.Reklamını yapmaya çalışırsınız. Siteniz belirli bir nişin altına düşerse, bunun için belirli bağlı kuruluşlar da bulabilirsiniz. Bu, kullanıcılar daha iyi anlaşılmış hissedecekleri için büyük paraları daha da fazla kazanma şansınızı artırabilir.

Arkadaşlık Siteleri için Ortaklık ve Reklam Ağları

Bazı durumlarda TBM (tıklama başına maliyet) uygun bir seçenek olabilir. Çoğu arkadaşlık sitesi sahibi ebm’yi (işlem başına maliyet) tercih eder, ancak yalnızca tamamlanmış görevler/eylemler için ödeme yaparlar.

ARTILARI EKSİLER
 • Denenmiş ve doğru yöntem
 • Büyük kazançlar gerçek bir olasılıktır
 • Beklenenden biraz daha fazla çaba gerektirebilir
 • Kazançlar anında belli olmayacak

Affiliate marketing hakkında daha fazla bilgi edinmek ve sitenizde tanıtılacak programları bulmak için Affiliate Bay’e göz atın. İştirakler dünyasında yolculuğuna başlayan herkes için faydalı rehberler ve makaleler sağlarlar.

7.5 Canlı Etkinlikler

Son olarak, size çevrimdışı para kazandırabilecek bir arkadaşlık sitesi oluşturmaya hevesliyseniz, canlı etkinlikleri de tercih edin. Bazı web siteleri, her şeyin biraz daha “gerçek ” görünmesini sağlamak için bu yönteme karar verir.” Sonuçta, özgünlük duygusunu artırabilir ve kullanıcıların eşleşmelerinin kendileri için gerçekten mükemmel olup olmadığını şahsen kontrol etmelerine yardımcı olabilir.

Arkadaşlık Siteleri için Canlı Etkinlikler

Bu amaçla, bazı tanışma siteleri etkinlikleri kendileri düzenler ve biletleri çevrimiçi olarak ilgilenen kullanıcılara satar. Alternatif olarak, flört mikserlerine ev sahipliği yapmak için yerel mekanlar ve restoranlarla işbirliği yapabilirler., hız flört, ve benzeri etkinlikler.

ARTILARI EKSİLER
 • Web sitesinin çevrimdışı da para kazanmasını sağlar
 • Arkadaşlık hizmetlerinizi genişletmenin harika bir yolu
 • İnsanlar çevrimiçi buluşursa ilişkilerde artış = sizin için daha iyi yorumlar
 • Bazı kullanıcılar canlı etkinlikler için ekstra ödeme yapmak istemeyebilir
 • Örgütün kendisi özgür değil

Nasıl oluşturulacağını öğrenirken flört Sadece paranızı boşa harcamak yerine gerçekten biraz kar edecek web sitesi, bir para kazanma yöntemi seçerken muhtemelen ileri geri gideceksiniz. Ama unutmayın ki hiçbir şey taşa konmaz.

Bunlardan biri işe yaramazsa, her zaman başka bir yönteme geçebilirsiniz. Bir web sitesi, büyük bir kullanıcı tabanı kazanma şansını artırmak için bu modellerin bir karışımını da kullanabilir.

Sonunda, kartlarınızı doğru oynarsanız ve kullanıcıların ihtiyaçlarına hitap eden ve onlara istediklerini (sevgilerini) sağlayan bir arkadaşlık sitesi oluşturursanız, geliriniz neredeyse garantilidir.

Bir Pazarlama Planı Yapmak ve Kullanıcıları Çekmek

Bir arkadaşlık sitesine nasıl başlayacağınızı öğrenirken, pazarlama bilginizi de tazeleyeceksiniz. Şimdi, paniğe kapılmayın-bir pazarlama planı hazırlamanızı öneririz, ancak bu bir zorunluluk değildir. Fikriniz yeterince iyiyse, bir planınız olsun ya da olmasın başarılı olacaktır. Bununla birlikte, bir tane yapmaya karar verirseniz aklınızda bulundurmanız gerekenler.

Sadece birkaç ay içinde ışıltısını kaybetmeyecek bir arkadaşlık sitesi oluşturmak için, lehinize çalışan ancak yine de gerektiğinde işleri değiştirebilecek kadar esnek bir pazarlama planı yapabilirsiniz. Yine de, herhangi bir planınızın çalışması için önce müşterilere ihtiyacınız olacak!

Sadece birkaç hafta veya ay içinde çok sayıda kullanıcıyı çekecek bir arkadaşlık sitesi nasıl başlatılır? Pazarlama oyununuzu yükseltmeniz ve hizmetlerinizi tanıdığınız herkese sunmanız gerekecek. Pazar araştırmasını yaptınız ve ürününüzün iyi olduğunu biliyorsunuz. Şimdi, ağ kurma ve doğru kitleyi çekme zamanı.

Başlamak için, bekar arkadaşlarınıza ve tanıdıklarınıza, aile üyelerinize, eski meslektaşlarınıza ve hatta okul arkadaşlarınıza katılmalarını önererek erken kuşları edinmenizi öneririz.

Kullanıcıların abone olmasını gerektiren bir arkadaşlık sitesi oluşturmak istiyorsanız, bu iş modelini kendi yararınıza kullanın. Örneğin, ilk birkaç düzine veya yüzlerce kullanıcıya indirimler sunun. Ek olarak, web sitenizi niş forumlarda tanıtmaya başlayın; burada yeni ve heyecan verici bir şey arayan herkes sizi hemen fark edebilir ve kelimeyi yaymaya başlayabilir.

8.1 Sahte Kullanıcılar: Sıcak mı Değil mi?

Arkadaşlık Sitelerinde Sahte Kullanıcılar

Dinle, ilk birkaç ay biraz zor olabilir, çünkü kayıt yaptıran ilk grup insanı etrafta kalacak kadar eğlendirmek zorunda kalacaksın. Bu nedenle, bazıları flört komut dosyaları ve temalar önceden hazırlanmış kullanıcı profilleriyle birlikte gelir. Görevleri deneyimi geliştirmek ve kullanıcıları etkileşime girmeye teşvik etmek olduğu için bunlar esasen “arka plan gürültüsü” görevi görür.

Bu sizin için uygun bir seçenek mi? Peki, neden olmasın? Bir arkadaşlık sitesi oluşturduğunuzda, bu ilk aylarda, kullanıcılarınızı korumak çok önemli olacaktır. Muhtemelen gelecekteki başarınızın anahtarıdır – bu nedenle avantaj elde etmek için gerekli tüm araçları kullanın.

Ayrıca, kimse bunu kabul etmek istemese de, sahte profiller bu noktada bir endüstri standardıdır. Birçok arkadaşlık sitesi ve uygulaması, bu uygulamayı Hüküm ve Koşullarında bile açıklar. Yani, aşırıya kaçmadığınız sürece oldukça adil bir oyun.

8.2 Bir Arkadaşlık Sitesi Nasıl Başlatılır ve Büyük Bir Takipçi Kitlesi Nasıl Kazanılır: Şu Anda denenecek 5 ipucu

Ne kadar çok aboneniz ve üyeniz olursa, tanışma sitenizi bir ev adı yapma şansınız o kadar artar. Bu amaçla, aşağıdaki ipuçlarını aklınızda bulundurun:

1. Basit tut

Potansiyel müşterilerinizi karıştırmanıza gerek yok; Kayıt, ruhlarını size satıyormuş gibi hissetmemelidir. Aslında, formun HERKES için anlaşılması ve doldurulması kolay olmalıdır.

Doğal olarak, bir tanışma sitesine nasıl başlayacağınızı araştırıyorsanız, bazı ek bilgiler istemeniz gerekir. Doğru kitleyi hedeflediğinizden emin olmanız gerekir (yaş, örneğin ilişki durumu vb.).). Ancak aşırıya kaçmayın ve hemen onlarca soru üzerine onlarca soru sorun; kaydolarak ilgi gösterdikten sonra kullanıcılar hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başlamak için aşağıdaki bilgiler yeterli olmalıdır:

 • İsim
 • Seks
 • Cinsel tercih
 • Meslek
 • Konum
2. Kaydolmayı Teşvik Edin

Ürününüz ne olursa olsun, veya senin durumunda, flört nişin ne olabilir, herkes ücretsiz bir şeyler almayı sever. Bu nedenle, hızlı bir şekilde çok sayıda kayıt yaptırdığınızdan emin olmak için potansiyel kullanıcılarınıza reddedemeyecekleri bir şey sunun. İster indirim ister ücretsiz tanışma e — kitabı gibi daha somut bir şey olsun (belki bazıları aşk acemileridir ve çevrimiçi insanlarla nasıl konuşulacağına dair hiçbir fikri yoktur) – teşviği karşı konulmaz hale getirin.

3. Yetki içeriği Oluşturma

Bir arkadaşlık sitesine nasıl başlayacağımıza dair rehberimizdeki içeriğe o kadar fazla değinmemiş olmamız, bunun hiç önemli olmayacağı anlamına gelmez. Aslında, otorite içeriği genellikle çevrimiçi işletmelerin ekmek ve tereyağıdır. Bu özellikle söz konusu olduğunda doğrudur flört; hepsinden sonra, Bu, birçok insanın hakkında çok şey bildiklerini düşündüğü bir konudur.

İnsanlar gerçek hayatta randevuları nasıl alacaklarını bilselerdi ya da gerçek dünyada onlar için her şeye sahip olsaydı, muhtemelen çevrimiçi buluşmaya bakmayacaklarını aklınızda bulundurmalısınız. Bu nedenle, çevrimiçi alemde hayatlarının aşk(lar) ını karşılama şansının yanı sıra, biraz rehberliğe ihtiyaçları vardır.

Web siteniz, yeni biriyle tanışabilecekleri (yeterince uygun) her şey için buluşma kaynakları olabilir. Ancak bunu başarmak için, kaliteli bir blogla tamamlanan bir arkadaşlık sitesi oluşturmanız gerekir. Gerçekten önemli olan ve insanların fikirlerini değiştirebilecek içerikler oluşturmalısınız. Dahası, onlara doğru ya da yanlış yaptıklarını göstermeli ve (çevrimiçi) buluşma sahnesinde gelişmelerine yardımcı olmalıdır.

Ve otorite içeriğiyle büyüyen bir arkadaşlık sitesi nasıl başlatılır?? Harcayacak vaktiniz varsa, her şeyi kendiniz yazabilir VEYA yetişkinlere yönelik özel bir içerik yazma ajansı kiralayabilirsiniz.

Arkadaşlık Siteniz için Otorite içeriği Oluşturun

Dili, yapıyı, seo’yu ve stili nasıl dengeleyeceğinizi bilmeniz gerektiğinden, hem yetişkinlere yönelik hem de flört içeriği özeldir. Bu nedenle, terminolojiyi bilen ve yetkili bir ses olarak hizmet edebilecek biri tarafından yazılmış içeriğe ihtiyacınız vardır.

Eğer o biri değilseniz, en iyi bahsiniz içerik için ödeme yapmaktır. Sonuçta, web sitenizin başarısında belirleyici bir faktör olabilir.

Bumble'da bariz CTA

Tabii ki, iyi bir CTA bol miktarda dönüşüm sağlamalıdır. Ancak, potansiyel kullanıcıların ne yapması gerektiğini kurnazca açıklamaya çalışma hatasını yapmayın. Kayıt sayfanızdaki CTA göze çarpan bir şekilde açık değilse, bazı kişilerin bunu kaçırması muhtemeldir. Kimse bir web sayfasında saklambaç oynamak istemez. flört hayat çöplükte. Bu nedenle, zıt renkler, görsel olarak hoş bir yazı tipi ve belirgin bir konum düşünün. cta’yı mümkün olduğunca öne çıkarın.

5. Bir Garanti Sunun

Tabii ki, kullanıcı memnuniyetini ön planda tutan bir arkadaşlık sitesine nasıl başlayacağınızı araştırıyorsanız, sağlam bir garanti daha fazla kayıt çekecektir. Verilmiş, burada yanlış iddialarda bulunmanızı tavsiye etmeyiz. Ancak yapabileceğiniz şey, potansiyel kullanıcılara araştırmanızın ne dediğini göstermektir. Çevrimiçi arkadaşlık sitenizin neden rakiplerinizden daha fazla aşkı bulmalarına yardımcı olma olasılığının daha yüksek olduğunu vurgulayın.

Alternatif olarak, para iade garantisi ile kullanıcılara hitap eden bir arkadaşlık sitesi oluşturabilirsiniz. Yine de, geri ödeme süresi biraz daha uzun olmalıdır. Gerçekten kaydolan tüm kullanıcılar, bazı sonuçlar alıyorlarsa aboneliklerini iptal etmekte zorlanacaklardır. Ancak bazen sonuçlar bir ay kadar sonra belirginleşebilir.

Daha uzun bir geri ödeme süresi para kaybetmenize neden olmaz.

Şimdi, uzun bir geri ödeme süresinin pratik olarak kullanıcılara dizgin verdiğini düşünebilirsiniz. Ters ibraz almak için daha fazla zamanları var, bu da gelir kaybına dönüşecek, değil mi? Şaşırtıcı bir şekilde, bu doğru değil.

Özünde, uzun bir geri ödeme süresi ile kendinize biraz zaman kazandırıyorsunuz. Bir arkadaşlık sitesi oluşturduğunuzda, özelliklerin çoğuna sahip olacaksınız. Ancak, site kullanımdayken, ilerledikçe ayarlamalar yapabilir ve mevcut kullanıcılarınızı kalmaları için daha fazla memnun etmenin yollarını bulabilirsiniz. Zaten sadece birkaç gün sonra herkesin geri ödeme istemesi nadirdir. Ayrıca, gerçekten sevdikleri şeyleri görmeye devam ederlerse, kullanıcıların yakın zamanda geri ödeme almayı düşünmeleri pek olası değildir.

Daha da iyisi, müşterilerin kendilerini hizmetin kendisine biraz daha fazla yatırmasına izin veriyorsunuz. Sitenizle duygusal bir bağlantı kurmaları gerekir, ancak bu bir gecede olmaz. Çoraplarını web siteniz ve sonuçlarınızla büyülemelisiniz-bu yüzden bunun için kendinize yeterli zaman tanıyın.

Bir arkadaşlık sitesine nasıl başlayacağınıza dair kılavuzumuza bu kadar ulaştıysanız, son adıma hazırsınız demektir. Çevrimiçi arkadaşlık hizmetlerinin reklamını nasıl yapabileceğimizi ve işi gerçekten nasıl büyütebileceğimizi görelim.

Tabii ki, uzun vadede karşılığını verecek bir arkadaşlık sitesi oluşturmak için önceki tüm noktaları aklınızda tutmalısınız. Gerektiğinde onları genişletin. Dahası, sonuçlarınızı analiz edin ve pazarlama planınızı kitlenizin aradığı şeye uyacak şekilde ayarlamaya devam edin.

İşinizi daha da büyütmek için önceliğiniz sosyal medya pazarlaması olmalıdır.

Bugün sosyal medya dünyayı ele geçirdi. Özellikle, insanların buluşma şeklini etkiledi, ilişki kurmak, ilişkilere atlamak, ve esasen ömür boyu ortaklarını bulmak.

Bu amaçla, Twitter, İnstagram, Snapchat ve Facebook gibi platformlar, flört markanızı doğru kitleye pazarlamanıza yardımcı olacaktır. Örnek olarak en popüler iki sosyal ağı ele alalım.

9.1 Twitter ve İnstagram

Twitter, markaların kendilerini daha fazla tanıtmak için izleyicileriyle gerçek zamanlı olarak etkileşime girdiği, reklam tabanlı bir platformdur. Bu nedenle, dışarıdaki her markanın bu platformda bir hesabı olması gerekir.

Bir arkadaşlık sitesi oluşturmak istiyorsanız, bir Twitter hesabının marka bilinirliğini artırmanıza izin vereceğini bilin. Sahip olabileceğiniz blog gönderilerini, videoları, web sitesi güncellemelerini vb. Takabilirsiniz. Ve bugünlerde herkes Twitter’da olduğu için (herhangi bir konuda güncellemeye ihtiyacınız varsa, onu bulacağınız yer burasıdır), kitleniz size yeterince hızlı bir şekilde akın edeceğinden emin olabilirsiniz.

Öte yandan, şu anda muhtemelen en popüler sosyal medya platformu olduğu için İnstagram, marka bilinirliğini artırmanıza ve kaliteli potansiyel müşteriler çekmenize kesinlikle yardımcı olabilir. Bu platform, kullanıcıların gerçek dünyanın sertliğinden uzaklaşmalarını sağlar. Bunun yerine, görsel olarak çekici fotoğraflar paylaşarak hayatın tadını sonuna kadar çıkarabilirler.

İnstagram " da Arkadaşlık Sitesi Tanıtımı

Bir arkadaşlık sitesi oluşturmaya karar verirseniz aynı şeyi yapabilirsiniz. Sonuçta bir resim bin kelimeye bedeldir. Doğru olanla, çevrimiçi buluşmayı denemek isteyen büyük bir bekar kitlesine hitap edebilirsiniz.

Ayrıca, sık sık yayınlayarak ve bazı ek teşviklerle (eşantiyonlar, promosyon kodları, web siteniz aracılığıyla tanışan çiftlerle ilgili hikayeler) etkileşime girerek, takipçilerinize markanızın varlığını sürekli olarak hatırlatacaksınız. Gönderilerinizden birini her gördüklerinde tekrar tekrar ilgi uyandırırsınız.

9.2 Blog oluşturma

Bir tanışma sitesine nasıl başlayacağınızı öğrenmek istiyorsanız, içerik oluşturma hakkında da daha fazla bilgi edinmeye hazır olun. Bloglar uzun zamandır web sitelerinde etkileşim ve trafik sağlamak için kullanıldığından, sizinki en büyük silahınız olacaktır.

Kullanıcı tabanını büyütmek için esas olarak otorite içeriğine dayanan bir arkadaşlık sitesi oluşturmanız gerekip gerekmediğinden hala emin değilseniz, belki birkaç başarılı örnek sizi doğru yönde etkileyecektir.

Örneğin Okcupid’i ele alalım. İçeriğin masaya getirdiği değeri gerçekten gören ilk çevrimiçi tanışma sitelerinden biri olarak, yalnızca sonuçlarıyla değil, aynı zamanda inanılmaz derecede ilginç blog gönderileriyle de ünlendi. İstatistikler ve kullanıcı verilerinin yardımıyla, web sitesinin kurucu ortağı Christian Rudder, ilgi alanlarına ve hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaları gereken konulara göre büyüleyici makaleler hazırlayarak kullanıcıları çekmeyi başardı.

Bir Tanışma Sitesini Tanıtmak için Blog Oluşturma

Başka bir örnek eHarmony olabilir. Daha duygusal bekarlara hitap edecek bir tanışma sitesine nasıl başlayacağınızı araştırıyorsanız, eharmony’nin blogu size ilham verebilir. Okcupid’in zengin makalelerinin aksine, bu web sitesi duygusal hikaye anlatımıyla kullanıcıların kalbini çekmeyi seçti.

SEO bilginiz esastır.

Kendi içeriğinizi yazmadan önce SEO hakkında daha fazla bilgi edinmeniz gerektiğini unutmayın. Önemli olan sadece ne söylediğiniz değil, nasıl söylediğiniz ve hangi anahtar kelimeleri kullandığınızdır.

Neyse ki, SEO hakkında birçok çevrimiçi kaynak var. Veya profesyonel tavsiye almak istiyorsanız yetişkin SEO uzmanlarımızla iletişime geçmeniz yeterli!

Bu özel alanda, uzmanlara yalnızca bir tanışma sitesine nasıl başlayacağınız hakkında değil, aynı zamanda onu nasıl optimize edip tanıtacağınız hakkında bilmeniz gereken her şeyi sormak çok önemlidir.

Ne yazık ki, arkadaşlık sitelerinin SEO topluluğunda biraz kötü bir rapi var, bu yüzden orada fazla yardım alamayabilirsiniz. Aslında Vicetemple gibi senin tarafında tamamen tarafsız birine ihtiyacın var.

9.3 Ortaklıklar

Son olarak, kitlelerle konuşacak bir arkadaşlık sitesi oluşturmak için doğru insanlara hitap etmeniz gerektiğini unutmayın. Hedef kitleniz yakında web sitenizin değerini anlayacaktır. Ancak bu noktaya gelebilmek için güven inşa etmeli ve güvenilirliğinizi kanıtlamalısınız. Bunu yapmanın, nişinizde zaten adil bir etkiye sahip olanlarla ortaklık kurmaktan daha iyi bir yolu yoktur.

İştirakler, CTA pazarlama yoluyla her dönüşüm için bir X tutarı kazanabilir. Tek yapmaları gereken web sitenizi YouTube kanallarında, İnstagram sayfalarında ve benzeri platformlarda tanıtmak. Promosyon için sabit bir ücret de teklif edebilirsiniz. Oyunda hala yeniyseniz bunun biraz riskli olabileceğini unutmayın.

Diğer reklam seçenekleri şunları içerir:

 • Trafiğinizi biraz artırmak için yeni arkadaşlık sitenizi listeleyebileceğiniz arkadaşlık dizinleri. İnternette bunlardan birkaçı var ve çoğu web sitenizi ücretsiz olarak listelemenize izin verecek.
 • Yerel reklamlar, yaşadığınız yerde çok sayıda bekar olması muhtemel olduğundan. Onları özellikle hedefleyerek çevrimiçi buluşmanın tadına bakmalarına izin verin.
 • E-posta pazarlaması, çünkü iyi kullanmanız gereken bir e-posta adresleri dizini oluşturacaksınız. Haber bültenleri yazın ve üyelerinize gerçek aşklarının yakın olduğunu hatırlatmaya devam edin — sizi unutmalarına izin vermeyin.

Bir Arkadaşlık Sitesine Nasıl Başlanacağına dair Son Düşünceler

Bir arkadaşlık sitesine nasıl başlayacağınıza dair rehberimiz aracılığıyla öğrendiklerinizi bir kez daha yineleyelim:

 1. Nişinize karar vermek, bir arkadaşlık sitesi oluşturmak istediğinizde muhtemelen en önemli adımdır. Ait olduğun yeri bulmak için kendine yeterince zaman vermelisin.
 2. Alan adınız kısa, tatlı ve hatırlanması kolay olmalıdır.
 3. Seçtiğiniz barındırma sağlayıcısı ve planı, ne kadar başarılı olacağınız üzerinde büyük bir etkiye sahip olacaktır. Yetişkinlere özel olanların genel olarak daha iyi bir seçenek olduğunu unutmayın çünkü hepsini zaten gördüler ve duydular.
 4. Logonuz hemen dikkat çekmeli, ancak yine de insanların web sitenize geri dönmesini sağlayacak kadar akılda kalıcı olmalıdır.
 5. Bir arkadaşlık sitesine nasıl başlayacağınızı öğrenirken, onu sıfırdan inşa etmeye cazip gelebilirsiniz. Bir şablon/komut dosyası kullanmak daha uygun maliyetli ve daha hızlı olacaktır.
 6. Bazı büyük platformlar kullanıcıları incelemeye başlıyor, bu nedenle size rakiplerinize göre bir avantaj sağlayabilir. Yine de maliyetli ve zaman alıcı olabilir.
 7. Gerçekten iyi bir kar elde edecek bir arkadaşlık sitesi oluşturmak için doğru gelir modelini seçmeniz gerekir. Neyse ki, size daha iyi bir başarı şansı vermek için tüm modeller birleştirilebilir.
 8. Kayıtlarınızın sayısını nasıl artıracağınızı ve web sitenizin reklamını nasıl yapacağınızı açıkça gösteren sağlam bir pazarlama planına ihtiyacınız olacak.
 9. Sosyal medya ve bağlı kuruluş programları aracılığıyla reklam vermek, otorite oluşturmanıza ve güvenilebileceğinizi kanıtlamanıza yardımcı olacaktır. Ancak, sonuçlarınızı analiz etmeye ve ayarlamalar yapmaya devam etmelisiniz. Sadece bir arkadaşlık sitesi oluşturamazsınız, kuramazsınız ve olduğu gibi bırakamazsınız. Kapsamlı çalışma, zaman ve çaba gerektirir.

Hazır, hazır … BAŞLA!

Sıfır adımını tamamladığınız, yani bir tanışma sitesine nasıl başlayacağınızı öğrendiğiniz için tebrikler! Rehberimiz umarım herkesin bir arkadaşlık sitesi oluşturabileceğini göstermiştir; Sadece başarılı olmak ve kartlarını iyi oynamak için yeterince istekli olmaları gerekir. Gördüğünüz gibi, deneyimli bir kodlayıcı olmak gibi karşılamanız gereken karmaşık gereksinimler yoktur. Sıfırdan bir web sitesi oluşturmanın bir alternatifi bile var. Esasen, şu anda bir sonraki adımı atmamak ve çevrimiçi arkadaşlık dünyasına girmemek için bir bahaneniz yok.

Yine de, bir arkadaşlık sitesine nasıl başlayacağınızla ilgili başka sorularınız varsa, istediğiniz zaman bize ulaşın. Vicetemple, (ve hedef kitlenizin) hayallerinin bir tanışma sitesi oluşturmanıza yardımcı olmaya hazırdır. Bizim yardımımızla, düşündüğünden daha erken çöpçatan oynayacaksın. Daha da iyisi, yıldan yıla gelişmeye devam eden bir sektörde bir iş büyütüyor olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir